| AliLina2 a întrebat:

as vrea si eu cateva pareri despre LG Nexus 5X! Daca il are cineva,are probleme gen "bootloop"sau ceva asemanator? Bateria se descarca repede in regim de utilizare normal(internet,messenger,camera, etc.)? Nu vreau raspunsuri de gen "mai bine iti iei Samsung sau Iphone"pentru ca nu prea imi plac aceste marci! Multumesc!

1 răspuns:
| Rommeo a răspuns:

Da are. Modelele cunoscute cu aceasta probleme (bootloop) la LG sunt: LG Nexus 5x, LG g4 si LG v10, ferestete cel putin de aceste modele, vorbesc in cunostinte de cauza nu aberez sa stii.