| Sciply a întrebat:

As vrea si eu sa stiu de ce bateria de la telefonul Orange rise se încălzește si se descărca mai repede si îmi încetinește telefonul.
Funda cel care raspunde.

Răspuns Câştigător
| Raducons a răspuns:

Este epuizată bateria, incearca cu alta daca ai posibilitatea

3 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Salut! Probabil s-a umflat şi de aia îți face figuri, încearcă să o schimbi dacă ai posibilitatea să umbli la ea.

| Xdenis2004X a răspuns:

Sa întâmplat și la un prieten de al meu aceeași chestie, trebuie să faci comandă sau să îți cumperi o altă baterie compatibilă cu telefonul tău. Sper că te am ajutat

| Budan_Alexandra_1987 a răspuns:

Trebuie sa iti schimbi bateria deoarece are prea multi virusi in ea crede-ma mi s-a intamplat si mie!