| gabriel2004o a întrebat:

Azi mama mea mi-a izbit telefonul de pamant si s-a umflat ecranul. Cum as putea sa il fac la loc?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Urat din partea ei. Mai e in garantie? Desi nu cred ca te ajuta in cazul asta pentru ca e soc mecanic.
Tu nu ai ce sa-i faci decat sa-l duci la service.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu-l faci, iei altul (sorry)

| Mosotti a răspuns:

Il duci la un centru specializat sa schimbe ecranu, dar na, maica-ta plateste ca ea l-a trantit, alta data sa se abtina. Ecranu se poate schimba. Daca costa prea mult si nu merita, sa-ti ia alt telefon, daca nu, se schimba.