| UnSimpluRoman a întrebat:

c-am cat ar costa s-a repar un ecran la Samsung j5 ceva mai ieftin daca se poate si aproape (de Gradistea-Ilfov)

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Te costă în jur de 150 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fenomenal. Eu ti-am mai raspuns odata, dar na... Eu iti zic asa : intereseaza-te la Samsung. Acolo gasesti totul original. Esti sigur ca la un prapadit de service iti pune piesa originala?

| Cedry2k8 a răspuns:

In locul tau, in loc de ecran eu mi-as lua o carte. Il iei de la reprezentanta la Samsung daca vrei ceva bun. Daca nu, du-te la primul service pe care-l vezi si iti pun aia un ecran acolo cu 100-200 lei

| MosFoca45 a răspuns:

Daca te duci la un service din orasu tau te va costa MAXIM 80 de lei.Sub nicio forma sa nu iei de pe OLX sau Okazii alea sunt fake iar sticla originala pe net e mult mai scumpa deci te duci la servicele din orasul tau.