| UnSimpluRoman a întrebat:

de curand mi-am scapat telefonul pe teren si s-a spart ecranul telefonul merge bine nu are probleme dar vreau sa stiu unde sa ma duc ca sa imi schimb ecranul de la el (ceva aproape de Gradistea-Ilfov) sau un site care iti face comanda si til repara acasa si mai vreau sa stiu si cat ar costa.

4 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

La un service cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ai lamurit bustean. Pai spune si despre ce telefon e vorba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.gsmnet.ro/......-galaxy-j5

Daca nu stii sa schimbi, tine minte ca ai nevoie si de service. Daca cumperi de pe site, la service platesti doar manopera. Sau poate ai un prieten priceput.