| Stargoz a întrebat:

Cand am fost azi la masa, nu stiu din ce motiv, iau un pahar cu apa cu mana in care aveam telefonul si telefonul a fost putin atins de apa pe spate dar nu e nimic ca am husa, problema e ca a fost atins asa in coltul din dreapta jos, unde langa este difuzorul, nu stiu daca a intrat apa si acolo sau nu dar vad ca se aude la fel si merge la fel. Voiam sa ascult niste muzica cu castile dar mi-e frica sa nu mi se intample ceva daca bag castile in telefon. Se poate intampla ceva daca folosesc castile?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Temerea e nejustificată. Tre să fii atent să introduci jack-ul de jos in sus nu invers

| siriusblack98 a răspuns:

Nu are nici o treaba.

| Adrian5575 a răspuns:

Daca intra apa in el, incepea deja sa faca figuri. Daca nu s-a intamplat nimic pana acum, stai linistit.

| Irinelp a răspuns:

Dacă funcționează corect fără căști funcționează corect și cu ele.