| Cumintzel a întrebat:

cand apare update la android 4.4.2? Dau funda

7 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Este aparut de ceva timp dar nu pentru toate telefoanele.Este disponibil doar pentru telefoane mai puternice care pot sa faca fata update-ului.P.S-A aparut chiar 4.4.3 acum cateva zile

| Cumintzel explică (pentru hp8510p):

Si la HTC desire 816 de ce nu apare update ca mi se pare un telefon bun?

| hp8510p a răspuns (pentru Cumintzel):

Pentru HTC Desire 816 este disponibil 4.4.2! Incearca sa-i dai un update

| Cumintzel explică (pentru hp8510p):

Am incercat, dar nu are. Sti cumva daca va avea vreodata update la o versiune mai buna?

| hp8510p a răspuns (pentru Cumintzel):

Pe GsmArena zice ca versiunea curenta de android este 4.4.2! Uita-te la setari>despre telefon si dupa te uiti la versiune android. Daca are 4.4.2 atunci il ai updatat.Nu se stie daca va primi o versiune mai buna pentru ca una mai buna nu exista...doar 4.4.3 dar acel update il va primi doar telefoanele/tabletele Nexus

| RoXXXoR a răspuns:

O data la doua saptamani apare!

| DaViDs240302 a răspuns:

Pai la urmatorul smartphone