| RΔϟVAη a întrebat:

Cand incerc sa-mi aprind tableta se blocheaza imaginea logo-ului. Tableta este I-joy Halley o am de o saptamana si nu stiu ce sa-i fac, am incercat toate combinatiile de butoane, i-am dat 100 de reset-uri si aceeasi problema. Am tinut-o si la incarcat aceeasi situatie. (Acum 2 saptamani am spart inca o tableta si un Samsung S2) Ma omoara mama laughing. Deci ce i-as putea face?

1 răspuns:
| IonutGaby a răspuns:

Mmmm incearca sa-i reinstalezi soft-ul, dul la magazinul de unde ai luat tableta si spune-le problema ta.Nu tu ai stricat tableta ca sa stie maicata, ele se defecteaza daca soft-ulk nu este bun.