| Romb3r a întrebat:

Care credeti ca este cel mai bun smartphone cu un pret de pana in 400 lei?

Răspuns Câştigător
| KLiNK a răspuns:

Eu am pus ochii pe Karbonn Sparkle V. Este primul telefon cu Android ONE. Are actualizari de la Google timp de 2 ani (da, poti sa il actualizezi la 5.1 Lollipop). Android-ul este curat fara nimic adaugat. Este la oferta pe Emag, 399lei.
Alt smartphone ar fi si HTC Desire 310 dar are un display slab de tot.
Mai este Microsoft Lumia 532 care pe mine m-a impresionat. Dar nu vreau sa ma ating de Windows Phone. Momentan.
Overall, Karbonn cred ca este cel mai convenabil.
Ai aici si un review sa te convingi: http://www.simion.eu/review-karbonn-sparkle-v/

| KLiNK a răspuns (pentru KLiNK):

A si inca ceva: toate telefoanele de le-am mentionat mai sus au 1GB RAM si Quad Core.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune.

| TheCosmin02 a răspuns:

Samsubg galaxy gt-s7580 e cel mai performant de pretul ala

| Romb3r explică (pentru TheCosmin02):

Da Karbonn ce are?

| TheCosmin02 a răspuns (pentru Romb3r):

E o porcarie nu se compara cu Samsung din foarte multe puncte de vedere, dasr oricum la telefoane din astea iftine toate firmele sunt cele mai tari

| Vladzzz1200 a răspuns:

Ti-as recomanda telefonul UTOK 351D, are o camera de 5 mega pixeli, processor Dual Core si multe altele.

Costa 100-200 lei, cred...

| AllyLovesStories a răspuns:

Cred ca Allview A5 Smiley. Au niste colege din clasa si e misto. Are camera frontala, face poze misto si isi schimba carcasa in 4 culori: negru, albastru, roz si portocaliu. In plus seamana cu iPhone 4