| adriannemanuel28 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon(smartphone) nou si nu stiu ce sa aleg... Vreau sa fie dual sim, dar la un pret accesibil(max700lei). Pana acum am gasit sammsung galaxy s duos si Allview A5 duo. Ce telefon credeti ca ar fi mai bun? big grin Funda

Răspuns Câştigător
| bineproportionat a răspuns:

Salut, dintre cele 2 iti recomand Samsung galaxy s duos, clar nu iti lua Allview, sunt praf! http://bit.ly/1a9fFll
Dar daca cumva mai ai 50 de lei in plus iti recomand un telefon superior, are procesor dual dore, ecran de 4, 5 inch, camera de 8 mpx si baterie de 2400mhA, fata de 1500 a galaxyului, cred ca o sa simti diferenta!
E vorba de Philips Xenium W832
http://bit.ly/1cViQ0i

| adriannemanuel28 explică (pentru bineproportionat):

Am vazut ca este mai bun Allview A5 decat Samsung s duos. singurul lucru in care depaseste Samsung este camera de 5mp faata de 3.2mp... dar nu mi se pare diferenta prea mare mai ales ca nu fac prea multe poze.

| bineproportionat a răspuns (pentru adriannemanuel28):

Ti-am scris ca sunt praf Allview dar se pare ca nu ma crezi! Tu iti iei ce telefon iti iei, dar ideal ar fi sa inveti din greselile altora! Am avut pe mana cate 2 saptamani 2 tipuri diferite de alview, ambele se simtea proasta calitate in materiale sa nu mai zic de intarzierile pe care le prezentau! Fosta prietena avea Allview P5 si e varza, are lag in orice, pe facebook ii incarca imaginile foarte greu, derula pagina si se bloca, samd
Nu are rost sa dai bani pe o porcarie!

| adriannemanuel28 explică (pentru bineproportionat):

La cele 5 reviewuri pe care le-am vazut nu spunea nimic ca ar avea probleme de miscare. singura problema era capacul de la spate care se fixa greu si camera care nu inregistra foarte bine...

8 răspunsuri:
| adriannemanuel28 explică (pentru stlucian):

Samsung ace duos am acum si vreau sa il schimb deoarece nu sunt multumit de el.

| stlucian a răspuns (pentru adriannemanuel28):

Vezi specificatiile la asta:

http://www.emag.ro/......DY7XJBBBM/

| John1973 a răspuns:

Uite acesta este foarte bun http://bit.ly/1yTZMJb

| LidiaMarinescu a răspuns:

Samsung Galaxy Young si daca il cumperi spui tu acolo ca vrei dual sim acesta e ca si eu am si e tot dual sim si costa 470lei, are si Android e calumea telefonul happy