| iesiacasa a întrebat:

.....care smartphone ziceti ca este mai bun LG OPTIMUS G sau SAMSUNG GALAXY S3 I 9300 VREAU AVANTAJE SI DEZAVANTAJE...

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy S3 I9300, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......4_2141.php

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

In niciun caz S3 deoarece LG optimus g are tehnologie 4g, densitatea pexelilor pe inch este mai buna, iar ecranul true hd-ips +lcd este superior celui super amoled de la s3, memoria ram este cu 1gb mai mare ceea ce conteaza foarte mult, viteza internetului mult mai amre datorita 4g, priveste aici adevara comparatie dintre cele doua telefoane http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5062&idPhone2=4238

| MaxKiller911 a răspuns:

LG-ul pentru ca este mult mai performant, un procesor mai puternic, o camera mai buna etc, deci LG-ul este alegerea buna.

| MrEvil89 a răspuns:

Galaxy S3.la date tehnice este mai performant si accepta si unele imbunatatiri(card de memorie)

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru MrEvil89):

Salut. Ai dreptate, dar am o intrebare. Esti sigur ca iti mai trebuie si card de memorie cand iti iei un telefon de 32GB?

| MrEvil89 a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Eu am tel de 16GB si card de inca 16 GB.cand am nevoie de un film si nu am stik la mine apepez la card.