| Claudiu2011 a întrebat:

Care stiti o aplicatie android pentru Samsung galaxy s3 sa ma sune de ex peste 15 zile sa nu uit ceva? adica as vrea sa pun o notificare dar sa fiu sunat la ora x in data y...am avut un harb de telefon care mergea pusa notificarea + sonerie dar la Samsung s3 nu ma descurc...pun notificarea dar ramane acolo in calendar si ar trebui sa ma uit eu sa imi aduc aminte despre ce e vb ca nu suna doar e pusa in calendar.

2 răspunsuri:
| Jokyo a răspuns:

Merge si cu alarma...

| Claudiu2011 explică (pentru Jokyo):

Nu merge pentru ca la alarma nu poti pune decat pentru 7 zile maxim...adica daca azi suntem in 3 pot pune pana pentru 10 maxim adica o saptamana.eu ma refeream sa pot pune o notificare cu alarma care sa ma sune pe 20 de ex sau 24 cand vreau eu