| anonim_4396 a întrebat:

Cat ma costa sa imi faca softul la un telefon la service cu android Acer liquit z2, cred ca i-am stricat android-ul ca numai am semnal cand bag cartela in el. Cel mai bun raspuns Funda!

Răspuns Câştigător
| AndyLoren1310 a răspuns:

Poate fi cartela de vina, nu telefonul. Incearca cu o alta cartela si vezi povestea, iar daca nu merge, roaga-te sa fie o problema de soft si nu ceva din telefon (o sa-ti scuture buzunarul )

| Sofer a răspuns (pentru AndyLoren1310):

Inca ma rog sa fie din soft ca cam imi face probleme, se descarca si bateria repede, si imi apar unele erori.

| AndyLoren1310 a răspuns (pentru Sofer):

Ai incercat cu o revenire la setarile din fabrica? de multe ori, o problema se rezolva cu asta.