| florin107 a întrebat:

ce are Samsung galaxy s3 fata de toate telefoanele
unele site-uri spun ca iphone 5 e mai bun
spune-ti tot... etc

7 răspunsuri:
| MasKatUl a răspuns:

Personal, cred ca SIII este mai bun. Dece?
Are smart stay(sta deschis doar cand te uiti la el)
Smart alert(Cand il ridici vibreaza daca ai apeluri pierdute)
Copiaza Iphone 4S.(Voice control)
S beam
Eu am unul...E COOL!
Procesor Dual Core 2 GHz merge ff rapid.

Alegerea TA CONTEAZA!

| florin107 explică (pentru MasKatUl):

Altceva?

| MasKatUl a răspuns (pentru florin107):

Http://www.samsung.com/global/galaxys3/
Mai mult de atat...
Eu iti spun o parere... daca ai 600 de euro( atata costa fara abonament la Orange)... e un "must have".

| valentino52 a răspuns (pentru MasKatUl):

Eu stiam ca are quad 1.2 dar auzisem ceva de 2 variante de S3. Ca specificatii tehnice desi samsungul a fost peste Apple, la iphone il ajuta si sistemul de operare, asa restrictiv cum o fi ruleaza foarte repede si e stabil. Iphone 5 e dual de 2.5 adica 5 Ghz total. S3 e quad de 1.2 adica 4.8 Ghz total.

| florin107 explică (pentru valentino52):

Deci... ce mai are in plus
e mai bun iphone 5?

| valentino52 a răspuns (pentru florin107):

In plus fata de S3 nu prea poate sa aiba ceva... decat calitatea superioara a materialelor si faptul ca e super usor de folosit. Eu am 4s si nu am trecut la 5 pentru ca am auzit multa lume pe internet ca s-au plans de el. De cand nu mai e Steve Jobs se cam duc la vale... oricum ramane un telefon bun si rapid nu se pune problema si desi nu mi-as cumpara S3 pentru ca nu imi place e un telefon reusit.

| florin107 explică (pentru valentino52):

Si eu am 4s. serios