| babyloving a întrebat:

Dintre telefoanele acestea; Sony Xperia S, Iphone 4S, Samsung Galaxy S2 si Samsung Galaxy S3, care este mai bun, adica cel mai performant si durabil?

9 răspunsuri:
| adikiller1 a răspuns:

Iphone 4s, e si rezistent la apa.

| 0rlando a răspuns (pentru adikiller1):

De unde ai scos-o pe asta?

| Dragos022 a răspuns (pentru 0rlando):

Poate ca a scos-o din experientawinking Eu am iphone 4s si l-am bagat sub jetul de apa in jur de vreo 5 ori pentru a vedea daca este adevarat ca este rezistent la apa, asa si este!

| Andrei2343434343434343 a răspuns:

Samsung Glaxy S3 e cel mai prost telefon. Daca il scapi odata...

| babyloving explică (pentru Andrei2343434343434343):

Dar in afara de el dintre celelalte, care ar fi cel mai bun?

| Andrei2343434343434343 a răspuns:

Cred ca Samsung Galaxy S2. Am un prieten care l-a scapar cu fata de ciment si debea daca s-a zgariat.

| Nich01 a răspuns:

Telefoanele cele mai performante sunt :iphone4s si Sony xperia S

| armanu a răspuns:

Samsung Galaxy S3, logic! Acest smarthphone este cel mai recent care a fost lansat!

| AndreyBlackJack a răspuns:

Samsung Galaxy S3