| TOOL a întrebat:

ce ati alege dintre urmatoarele? :
Huawei P20 Lite, Samsung Galaxy A8 și Nokia 7 plus, puteti sa-mi lasati niste pareri despre fiecare?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Aaaaa pai cu banii de pe Nokkia 7 Plus, ai bani de unul dintre cele mai bune telefoane din lume, adica Xiaomi Pocophone F1.
Pocophone F1 se pisa pe absolut toate telefoanele enumerate de tine si multe altele precum Samsung Galaxy S9/S9+.Si crede-ma nu spun de la mine, spun pe baza unor teste reale, iar daca nu ma crezi iti voi da reply si cu top-ul. Apropo Pocophone F1 a primit update la Android 9.0winking
SAAAAAU daca mai ai putina rabdare poti astepta pentru Pocophone F2, care la acelasi pret SE SPUNE ca o sa aiba scanner de amprenta in ecran, si un procesor mai puternic, totul la acelasi pret de 1.600 lei
SAAAAAU daca tot nu vrei sa alegi Pocophone (ceea ce ar fi pacat, pentru ca este mai performant decat toate telefoanele eunmerate de tine si are si o camera extraordinara), iti sugerez sa te duci pe Nokia 7 Plus

| sierra1 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Omul intreabă: ce produs să-mi iau A, B sau C?

si tu zici "ia-ți D că..."

Ce logica de roman ai.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru sierra1):

Eu? big grin Eu am vrut sa-l trezesc la realitate sa realizeze ca sunt si alte brand-uri in fara de Samsung Huawei iPhone si Nokia.
Daca aveam logica de roman tipic ca tine ziceam A(!) fara sa gandesc.
Si nu ti-as fi raspuns neaparat daca nu o luai cu "Și se mai și numește Samsung". Si ce daca *** se numeste Samsung.Ar trebuii sa se numeasca "Umflam pretul cu sute de lei sau poate chiar mii de lei doar pentru ca ne cheama SAMSUNG si pacalim oamenii"

| sierra1 a răspuns (pentru Bogdan70001):

E părera ta

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

P20 lite fara discutii. Greu o sa mai renunt la Huawei de acum

| sierra1 a răspuns:

A8 e o bijuterie - nu are rost să vorbesc despre altceva. Și se mai și numește Samsung

| Bogdan70001 a răspuns (pentru sierra1):

Ce logica de roman ai..."se cheama Samsung clar, asta il iau, de ce sa ma gandesc ca-s si alte telefoane mult mai bune la pret mai mic, daca scrie Samsung?"

| gothicbat a răspuns:

Eu rămân la măr pe viață, dar am auzit că P20 Lite e mișto, și-a cumpărat un tovarăș.

| xSega a răspuns:

Nokia 7 plus clar, e cel mai potent dintre toate menționate de tine

| ralucaaadobre8 a răspuns:

Heii! eu le recomand pe toate. noi am cumparat (eu si sora mea) ambele telefoane (p20 lite si a8) dar sunt mai multumita de a8ul meu pentru ca mi se pare mai usor de utilizat si pozele mi se par mai reusite. amandoua sunt bune, le tine bateria si au fast charge. big grin acum depinde de preferintele tale