| George_8501 a întrebat:

Salut TPU! Ce Credeti ca ar trebui sa aleg Htc One X la abonament sau Samung Galaxy S?

3 răspunsuri:
| pink425 a răspuns:

Htc-ul e bun ca are windows mobile, dar e foarte incurcat si are unele bug-uri... eu ti-as sugera sa alegi un Galaxy S pentru ca are android, e usor de folosit si gasesti foarte multe aplicatii

| Evelin12 a răspuns:

Galaxy s

| FHelp a răspuns:

Eu zic sa iti cumper HTC ONE X...E mai complicat dar mai bunhappy
Acum tu alegi intre un telefon relativ complicat si unul mai usor de folosit...