| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU! Ce parere aveti de DIGI Mobil si Telekom? Ma refer doar la reteaua mobila. Care este mai buna?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

DIGI. Am de la infiintare (1994). Am avut si Vodafone, si Orange. Apropo! Cand erau telefoanele 2g mergeam pe Valea Cernei in Banat. Sotia mea n-avea semnal, eu aveam. Depinde si de telefon.

| Legion7X a răspuns:

Digi este bun dar uneori are semnalul Slab in anumite zone.

| Adrian5575 a răspuns:

Am abonament la DIGI de 8 ani si sunt multumit. Cele mai mici preturi la abonamente. Minute si internet nelimitat. Semnalul este un pic mai slabuț in unele zone, dar nu ma deranjeaza.

| timidu89 a răspuns:

Digimobil nu am avut, in schimb de telekom sa nu mai aud. Te incarca la facuturi si nu ai ce face dacat sa platesti. Poate pe cartela e ok, dar cu abonament deloc. In prezent am Vodafone prepay

| Dhdhhdhfhfh a răspuns:

Telekom

| Tonyy25 a răspuns:

Recent am auzit ca Telekom s-a mutat in Digi. Parerea mea este ca Digi are prețuri super ok dar sta cam naspa la semnal.
Eu recomand Vodafone. Ei au prețuri mai mari dar merita.

| anonim_4396 explică (pentru Tonyy25):

Da stiu ca Vodafone sunt cei mai buni. eu vreau sa am nelimitat peste tot si e 11 euro pe luna cu totul nelimitat si eu la telekom dau 10 euro laughing

| Balaria a răspuns:

Eu folosesc digi de 2-3 ani si sunt per total multumita. Nu prea ai semnal in unele zone rurale dar daca stai in oras atunci chiar merita. Abonamentele DIGI au pret foarte bun si ai minute si date nelimitate, eu niciodata nu imi inchid datele si nu am avut problema sa nu mai am minute sa sun pe cineva. Telekom nu am avut dar am avut un prieten ce avea cartela de la Telekom si ma punea sa il sun eu pe el ca sa nu isi manance minutele, le avea "cu portia".