| Virusul1234 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul HTC desire 500?

Răspuns Câştigător
| VladHelp a răspuns:

Chiar m-am interesat de el. Este un telefon foarte bun si merita sa il cumperi. Pretul este mic si e foarte folositor. Bafta!

| Virusul1234 explică (pentru VladHelp):

Am inteles ca nu prea tine bateria ze ziceti? As vrea sa ma joc mult pe el...

8 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu il recomand

Te sfatuiesc ca mai intai sa arunci o privire peste parerile celor care l-au cumparat deja daca vrei sa afli mai multe detalii importante. Le gasesti aici: http://bit.ly/1hEuORb

Vezi ca pe 9 decembrie il vei gasi la un pret special pentru ca magazinul implineste 12 ani si vor fi foarte multe reduceri.

| VladHelp a răspuns:

Faza e ca atunci cand il cumperi sa il tii intre 12 si 24 de ore din prima. apoi bateria se va obisnui sa tina cam atat in timp ce te joci.

| Virusul1234 explică (pentru VladHelp):

Multumesc pentru sfat. Cu memoria interna ai avut probleme?

| VladHelp a răspuns (pentru Virusul1234):

Nu. Singura problema e cand pui multe aplicatii si merge cam sacadat cateodata dar oricum eu am umplut memoria deci nu cred ca e vreo problema daca nu ajungi la limita.

| Virusul1234 explică (pentru VladHelp):

Eu voiam sa te intreb daca iti ajung 4 gb de memorie

| VladHelp a răspuns (pentru Virusul1234):

Normal. Este suficient.

| matryko a răspuns:

Eu zic sa il iei.E calitativ, o versiune de android destul de ridicata si un brand destu de bun.