| gabrielosss98 a întrebat:

ce telefon de ultima generatie sa imi iau un Samsung cu android sau un Nokia cu windows phone? Vreau un raspuns detaliat.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Spre exemplu, eu îţi recomand un Samsung cu Android - vezi COMPARAŢIA dintre Samsung Galaxy S4 şi Nokia Lumia 920 la linkul :
http://www.smartprix.com/......3_2181.php

Samsung Galaxy S4 este mult mai PERFORMANT dpdv tehnic faţă de Nokia Lumia 920!

Ca să nu mai spun că, pe Android ai mult mai multe aplicaţii/jocuri decât pe Windows Mobile.

Toate cele bune.

| davidtm a răspuns:

Samsung android e mai bun., windows e foarte naspa..mai ales nokia.care nu mai vreau sa ating in viata mea Nokia.

| Razvan982013 a răspuns:

Dupa mine un Samsung cu android e alegerea mai buna chiar daca eu nu am avut Nokia cu windows dar am vazut cateva si chiar nu-mi plac...

| SkyHunter232 a răspuns:

Ti-as sugera sa iti iei un Samsung cu Android pentru ca este foarte bun.Ar trebui sa iti ies Samsung Galaxy S2 sau S3 sau S1 cu Dual Sim pentru a folosi doua cartele si pentru a folosi Androidul pentu ati lua jocuri sau sa iti iei Yahoo, Facebook, Skype, Twitter si alte cateva.Asta e raspunsul meu dar e hotararea ta.Succes

| Mary29k a răspuns:

Eu ti-as propune sa-ti iei un Samsung cu android.