| KeNireM a întrebat:

Ce telefon imi recomandati de la Samsung? ( am 13 ani big grin )

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un Samsung Galaxy S3. Este finut, un telefon minunat si este destul de ieftin. Camera foto foarte buna si il poti folosi la multe lucruri.

Dar de banii aceia iti poti lua un S4 nou nout si sa iti mai si ramana bani big grin

O zi placuta!

| Deliiiia a răspuns:

Samsung galaxy S3 sau un Samsung galaxy Young, avand in vedere varsta, si daca e primul smartphone.

Sa te bucuri de el!

| KeNireM explică (pentru Deliiiia):

Am un buget in valoare de 2.200 lei, este bun S4?

| Deliiiia a răspuns (pentru KeNireM):

Da, este foarte bun, sa ai grija de el ^^

Răspuns utilizator avertizat
| meryy11 a răspuns:

Hey! Îți recomand Samsung galaxy express 2 e mare costa in jur de 1000 lei scapi si mai ieftin si arată la fel ca galaxy s4 e super are 8 gb e super intereseaza-te merita

| Bivolan_Florin_1994 a răspuns:

Depinde de buget...Eu ti-as recomanda Samsung Galaxy S4 mini este un telefon foarte bun are memorie de 8 GB; 1, 5 GB Ram, Android 4.2 si camera de 8mp.Ruleaza foarte bine jocuri datorita procesorului bun de 1, 5 GB RAM.Si costa in jur de 1000 lei.

| Bivolan_Florin_1994 a răspuns:

Iar daca ai vrea unul mai ieftin ti-as recomanda Samsung Galaxy Young2.

| Clarke a răspuns:

Hey eu am un Allview A5Quad si pot sa spun ca merge perfect dar daca tu vrei Samsung ti-as recomanda S5 sau S4 au avut niste colege de-ale mele si au spus ca le-au mers f bine dar daca vrei un tel bun trebuie sa ai si grija de el. Funda!?