| 1718 a întrebat:

Ce marca de telefon recomandati in afara de Samsung?

Răspuns Câştigător
| xAngelo a răspuns:

Huawei mise pare destul de bun, eu am in P8 Lite de 2 ani si tot merge bine big grin

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Huawei au inceput sa faca telefoane foarte bune

| Freya1 a răspuns:

Huawei.
Iar daca vrei unu ieftin si bun poti alege Y5II

| peperonies a răspuns:

Apple

| OnePiece a răspuns:

Huawei, Xiaomi, OnePlus, Lenovo.

| LittleBugsBunny a răspuns:

Eu sunt multumit de Huawei, sunt destul de rezistente, le duce bateria stau destul de prost cu memoria, dar asta o rezolvi usor cu un card, se aud ok si se vede super bine imaginea

| munteanuionvictor a răspuns (pentru LittleBugsBunny):

Huawei din ce țară provine?

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru munteanuionvictor):

Cred ca sunt japoneze, oricum nu conteaza pentru ca piesele sunt facute de satphone si astia le facpentru toate frimele de telefoane de la Apple la Samsung si ce vrei

| OnePiece a răspuns (pentru munteanuionvictor):

Huawei e din China.

| leapșa a răspuns:

LG, HTC, Pixel, iPhone, Sony.

| YellowAngel a răspuns:

IPhone sau Huawai

| alky13 a răspuns:

HTC, cam scump dar terminalele sunt de calitate

| Julian_Mad_1995 a răspuns:

Huawei da pare bun maxim 1an de zile si nu spun asta doar ca sa fiu un nesuferit am schimbat in ultimi 2 ani o gramada de telefoane si unde am ramas intr-un final loial este Asus Zenphone are si o memorie foarte buna procesor si ram totodata si nu ai probleme de rularea aplicatilor din fundal si multe altele din punctul meu vedere iti recomand ASUS...