| mihaitacelmare a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pebtru documente (Microsoft, sumal, wood tracking) etc.? Nu folosesc prea mult camera, nu ascult muzica, si nu sunt interrsat de jocuri pe telefon, doar pentru documente, dar sa fie bun.

4 răspunsuri:
| biencutza123456 a răspuns:

Iphone 5 sunt foarte bune.

| daassh a răspuns:

Windows phone, recomandarea mea noua gama de la Microsoft lumia 640XL sau 640, v-or aparea curant si sunt potrivite pentru office.Succes!

| AlexElektro1987 a răspuns:

Orice telefon cu Android sau Windows Phone vrei. Pe cele cu Windows Phone, ai deja Office-ul instalat, iar pe cele cu Android, nu il ai instalat, dar poti sa il descarci de pe Magazin Play.