| Zuzumilk26 a întrebat:

Ce ziceți de o husa originală Samsung pentru Samsung S9 Plus?

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Salut!

Arata fain si interacționează cu telefonul. Gen iti poate arata ora, blochează telefonul cand o închizi si aprinde ecranul atunci cand o deschizi. Iti arata cand te suna cineva sau cand primesti notificări si exista unele care te lasa sa personalizezi un mic tabel de leduri. Spre exemplu poti face sa arate o inimioara atunci cand te suna prietena sau ceva.

In ceea ce priveste protecția, sunt destul de ok. Partea din spate si partea laterală sunt foarte bine protejate. La unele huse, ies si colțurile putin in afara pentru protecția ecranului. Nu înlocuiește insa screen protector-ul pe care ar trebui sa-l ai.

Poate exista Nu se diferite fata de ce am spus aici Insa Eu pe astea le cunosc.

Sper ca am fost de ajutor!

happy

| Zuzumilk26 explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Eu as vrea sa imi doar dinaia pe spate de la Samsung.

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Atunci nu ai toate opțiunile alea. Daca nu are capac. Ai doar ceva de calitate dar care nu ofera nimic extra.

3 răspunsuri:
| Davidddddd a răspuns:

Iti recomand eu o husa originală: cauta husa "Samsung protective standig" pentru s9 plus bineinteles.Eu am această husa pe Note9 si e foarte bună. Protejează foarte bine telefonul si e făcută din materiale de calitate. E o husa rugged, și va adauga putina greutate la telefon dar merita.