| tigru123456 a întrebat:

Cei care aveti abonament la DIGI, cum e? S-a mai imbunatatit semnalul, mi-as face si eu un abonament

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Eu ii astept luni ca sa imi puna fibra optica. De doua zile la rand nu mai merge internetul de la digi; acum folosesc internetul de la telefon (telekom) prin tethering.

| tigru123456 explică (pentru anonimg):

Eu ma refer la telefonia mobila nu la tv si internet...eu am de 10 ani tv si internet de la DIGI si merge fara probleme

| anonimg a răspuns (pentru tigru123456):

Am inteles. In afara oraselor nu este semnal mai deloc. Dar si cand este, intenetul de la digi merge mult mai repede ca cel de la telekom. Am vazut asta in urma cu doua luni la cineva care avea cele doua cartele in acelasi telefon.
Poate te va ajuta acest link ca sa vezi acoperirea pe care o are digi in tara noastra: https://www.digiromania.ro/......e-servicii
Mai poti astepta raspunsuri -poate chia de la cineva care are digi.

| Edmonds2342 a răspuns:

Salut! Cam de o luna sunt abonat la digi. Semnalul, atât la internet cât și la apel sunt excelente. Mult mai bun decât la Telekom

| SkenWell a răspuns:

Dacă te referi la semnal mobile și date mobile eu zic ca merita, eu am probleme cu el in zonele de la țară semnal o linie iar internetul abia se misca pe H+ dar in orase e foarte bun poate chiar cel mai bun.