| Anonimulnegru a întrebat:

Salut TPU. Cine a luat telefon în rate de la Telekom?
Îți dă telefonul pe loc?
Sau cum este?
Dau Funda!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca inchei contract cu ei si telefonul dorit il au in stoc, ti-l pot da atunici, pe loc.
Daca nu-l au in stoc, ti-l pot trimite cu posta, in cateva zile.

| anonimg a răspuns:

Cel mai sigur este să închei abonamentul doar când au telefonul pe stoc. Este posibil ca telefonul dorit de tine, nefiind pe stoc, nici să nu ți-l mai poată aduce.
Astfel sunt toate șansele să te vrăjească să iei un telefon mai scump la un abonament mai mare.

| Anonimulnegru explică (pentru anonimg):

As vrea iPhone 12 pro max