| alin_9439 a întrebat:

Daca iPhon-ul meu are geamul spart, dar display-ul merge, pot inlocui geamul de la iPhon-ul meu cu un geam de la alt iPhone? (adica doar geamul) am vazut ca pe ne pot cumpara numai geam+ display carecosta 300 lei si cu banii aia ma gandeamca e mai ok sa imi cumpar un iPhone blocat iClodu si sa schimb.

Răspuns Câştigător
| suffarstar a răspuns:

laughing Da, poți înlocui fața telefonului la orice service de telefoane. Nu știu cât costă.

4 răspunsuri:
| alin_9439 explică (pentru suffarstar):

Mersi.

| suffarstar a răspuns (pentru alin_9439):

Cu plăcere!

| alin_9439 explică (pentru suffarstar):

Vroiam sa stiu asta pentru ca vreau sa cumpr un iPhone full box cu 500 lei, care are geamul spart si chiar nu voiam sa mai dau 300 lei ca sa ii fac geamul si sa scumapr si degeaba un display.

| suffarstar a răspuns (pentru alin_9439):

Am văzut pe net că nu se poate schimba decât cu tot cu display, undeva la 200 de lei.