| Supremejordannike2004 a întrebat:

Salut TPU. Daca vreau sa imi cumpar un iphone SE 2 si imi trebuie si un cablu pentru fast charging dar unul original este 150 de lei. https://altex.ro/......MX0K2ZMA/. Unul ca acesta este bun? https://catmobile.ro/......d-a02.html
Dau Funda!

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai două mii de dat pentru tel, e păcat să nu iei cablu original (e vorba că te respecți)

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu, nu vrei sa iti cumperi SE 2. Nimeni sanatos la cap nu da peste 2000 RON pe asta ceva...

| Wr3nch a răspuns:

Daca iti permiti iPohne is permiti si cablu. Daca nu mergi pe alt telefon. Accesoriu care nu e aprobat de Apple = adio garantie daca ai probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cablul poate fi bun, poate nu fi bun. Eu de fiecare data caut să cumpăr doar accesoriile originale. Mă uit după seria de pe încărcător și caut, multe originale am găsit și pe catmobile. Când am cumpărat alt cablu de date de la magazinul din cartier, se întâmpla sa nu încarce corect. Mă rog, eu vorbesc despre android cu mufă micro USB. De atunci am învățat ce sa cumpăr.

| Ion1231 a răspuns:

E pacat sa-ti iei Iphone SE 2 avand baterie de 1960 mAh... Daca il scapi pe ciment se sparge si display-ul...