| anonim_4396 a întrebat:

dau funda, exista aplicatii in magazin play ca sa vezi daca functioeaza bine touch screenul?

2 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu daca exista aplicatii in magazin play ca sa vezi daca functioeaza bine touch screenul eu una nu cred ca sunt.

| Paduraru_Claudiu_1997 a răspuns:

Buna! Ai android? Atunci ar trebui sa existe la setari o anumita optiune care cand pui degetul pe touch apare un cerculet in acel loc! Asta nu se poate pe toate telefoanele cu Android, telefonul meu poate.

Te duci la settings > Developer Options>Show Touches

Sau daca il ai in Romana

Te duci la setari>Optiuni Dezvoltator>
Afisare Atingeri

Scuze pentru acest pomelnic >.<

Sau poti incerca aplicatia asta daca stii cum sa descarci pe telefon APK.
https://apksfull.com/show-touch-indicators-com-iwobanas-showtouches/

Sper ca ti-am fost de ajutor!