| Danutu a întrebat:

de curand am achizitionat telefonul Samsung Galaxy Mini 2 la inceput cam 1 luna a mers bine dar acum cand intra pe youtube imi da o eroare "Videcolipul nu poate fi redat,atiningeti pentru o noua reincarcare" eu tot apas si tot nu merge, stit cum se poate rezolva? Si daca intru pe alte siteuri pot reda videoclipul!

P.S am cea mai noua versiune la youtube!

2 răspunsuri:
| xxx8 a răspuns:

Si eu am patiti la fel a trebuit sa ii dau reset total telefonului doar ca eu am avut Sony Ericsson xperia x8(inainte sa ii dai reset total fai un backup cu numere de telefon si tot ce ai in el apio dupa ce s-a terminat resetarea restaureaza datele salvate pe card)

| DeeaVonP a răspuns:

Buna!
Nu conteaza cat de noua este versiunea de YouTube, incearca sa iti dezinstalezi si sa-ti instalezi alta versiune, poate asa ar merge, ori te duci la magazinele Vodafone/Orange/Cosmote (de unde ti-ai luat telefonul) si ei te pot ajuta!

Funda? puppy dog eyes