| Alexx7721 a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un iphone 5s din New York de la verizon si as vrea sa stiu care e diferenta intre o melodie cumparata de pe iTunes(CU BANI) si una luata de pe google (gratuita)?

Are ceva anume in plus fata de cea normala?

Răspuns Câştigător
| MaryWinchester a răspuns:

Buna! Daca iei melodia de pe iTunes, se aude putin mai bine. Daca o iei de pe internet, s-ar putea sa nu se auda asa de bine sau sa fie in fragmente. Daca cauti o melodie intreaga si calitate foarte buna, iti recomand sa o iei de pe iTunes. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| rfd a răspuns:

Eu cred ca esti mai convenabil sa iei de pe GOOGLE decat de pe iTunes, deoarece pe iTunes cere bani, iar pe GOOGLE iei pe mocca.

P.S. : Faza e ca pe iTunes se aude mai bine... dar daca stii de unde sa iei melodia respectiva (cum stiu eu), nu iti mai trebuie iTunes, deoarece se aude la fel.

P.S. 2 : FUNDA?

Răspuns utilizator avertizat