| ElDiáblo888 a întrebat:

De curand mi-am luat un telefon respectiv LG G2, de o vreme am descoperit ca are o problemă mare, camd se încalzește începe să tremure imaginea de sus în jos, cum se încalzește mai tare cum tremură mai tare. Se poate rezolva această problemă sau nu, și daca a mai întampinat cineva această problemă?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Incearca sa ii dai un reset din fabrica, daca nu merge atunci te duci cu el la garantie sau la un gsm, treaba asta nu cred ca tine de soft, tine de hardware si trebuie o diagnoza sa vada care e problema, daca ai inca garantie la el cel mai bine il trimiti la garantie si explici problema.

| ElDiáblo888 explică (pentru Evolution):

Si eu m-am gandit ca ține de hardware, mi-e frica ca este o problemă prea fină și nu o să poată rezolva cei de la GSM, garanție nu mai am la el

| Evolution a răspuns (pentru ElDiáblo888):

Pai nu ai de unde stii daca nu il duci + orice problema poate sa ti'o rezolve doar ca daca e ceva mai grav te costa mai mult.