| numepttpusamoarajana a întrebat:

De mai bine de 1 luna de zile nu primesc notificari de la Instagram absolut deloc! Setarile pentru notificari sunt active, cele din setarile telefonului dar cat si din setarile aplicatiei Instagram. Telefonul in cauza este un iphone x daca are vreo relevanta

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi si apoi sa il instalezi din nou. Si vezi dacă tot așa e...

| CristianR a răspuns:

E din cauza telefonului.As zice să îi dai resetare din fabrică sau poate să contactezi pe cei de la Apple poate au ei soluții mai bune