| AndrewDallas a întrebat:

deci am o problema la telefon, mereu când vorbesc la telefon de abia aud persoana aia, am Samsung j3 2016, am incercat de la volum și nu stiu ce sa mai fac, mă puteți ajuta?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fără supărare, dacă nu mai ştii ce să mai faci, încearcă un duş... (poate la telefon)

| Ranndi a răspuns:

Şi eu am j3 2016 si am detectat o problemă asemănătoare şi nu doar eu, ci şi alți prieteni, tot cu telefoane Samsung. Ideea e că la mine e stricat receptorul. Probabil e unul din punctele slabe ale brandului. happy