| Andi_Andi_1997 a întrebat:

Detin un telefon dooge ibiza f2, un telefon decent care functioneaza destul de bine.Sau functiona.Cand mi-am luat telefonul am primit incarcatorul original de la el, casti etc.Am incarcat alt telefon la incarcatorul original al telefonului meu, si surpriza, telefonul meu nu se mai incarca.Am patit la fel si cu o tableta... Oare sa fie din cauza asta? Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| PublicName330 a răspuns:

Probabil este in zona camerei tale in care nu trebuia. Trebuie sa-ti iei un alt incarcator sau sa muti telefonul in camera ta