| Carrie a întrebat:

Anul trecut mi-am luat un telefon touchscreen samsung s5230. faptul ca e touchscreen ar trebui sa primesc si un bat de ala pentru ecran.De ce nu am primit?(din cauza ca pe cutia telefonului scrie telefon original?

Răspuns Câştigător
| Zady a răspuns:

Pai iti spun eu. intr-adevar telefoanele cu touchscreen au pixuri dar nu toate.depinde de model si de unde il cumperi. dar poti gasi un pix sa il cumperi din orice magazin gsm nu sunt exagerat de scumpe.si daca ti-ai permis telefonul iti permiti si un pix

8 răspunsuri:
| PuzzlE a răspuns:

Poate functioneaza si fara stylus, unele telefoane touchscreen merg si fara.

| IIIx333III a răspuns:

Nici eu nu am primit. Inseamna ca touchscreenul nu este bun, ca nu merge cu un bat atat de fin. E aceeasi lucru ca si cu atinsul cu unghia. Daca merge cand il atingi cu unghia, inseamna ca trebuia sa iti dea, daca nu... oricum nu ti-l dadea degeaba.

| Carrie explică:

Am vazut intr-un video ca cineva are model de-al meu pe roz si a primit si bat

| Rj a răspuns:

In mod normal ar fi trebuit sa primesti. Desi uneori betele astea sunt "ascunse". Te-ai uitat pe marginile telefonului? Probabil are un loc in telefon. Nu stiu daca ma exprim bine. Trebuie sa aiba un spatiu, asa cum are si incarcatorul sau castile. Numai ca batul e bagat in telefon si trebuie' sa apasi tu acolo ca sa iasa. Daca nu e nici acolo nu stiu ce s-a intamplat, probabil e un model fara. Ar trebui sa mergi la magazin sa intrebi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine toti cam stiu. eu am un cosmot cute si nu mi-a dat pix la el din cauza ca dac ar da ar esi cu mai putin cascaval asa daca nu dau mai ia si chies$$ pe pixuri e bine daca are cineva ceva de intrebat sa intre pe id euadriana_12 bine va astept sa vorbim

| jarulitza a răspuns:

La Samsung S5230 star nu primesti bat inclus, merge cu unghia pe ecran dar nu are in pachet. Oricum nu e scump, e vreo 20 30 de lei.

| Lovve95 a răspuns:

Si eu am un Samsung s5230, si nu functioneaza bine touchscreen-ul... Daca apas pe mijloc, el imi ia comanda ca si cum as apasa sus. Deci apas pe meniu, si imi intra in iconitele de pe marginea ecranului.Careva HELP me PLZ?

| dask a răspuns (pentru Lovve95):

Acel Samsung s5230 am aceeasi pb apas pe meniu sa ma baga l; a iconitele de pe amrgine ce trebuie s aii fac cat tea costat s ail repari?laughing