| RaduTN a întrebat:

Detine cineva Sony XPERIA E3? Daca da, cum este?
Intrebarile de mai jos sunt atat pentru cei ce detin Sony XPERIA E3, cat si pentru cei ce nu detin acel telefon.

1. Pot urmarii videoclipurile pe YouTUBE in HD? Sau calitatea maxima este 480p?

2. Pot rula toate jocurile din prezent fara probleme?

3. Cand vine vorba de filmat, cum se descurca? Dar cand vine vorba de fotografiat? (Ma refer pe amandoua camere, nu doar pe cea principala)

4. Pot vedea filme FULL HD fara nici o problema?

5. Ati intampinat probleme cu acel telefon?

6. Ce pareri aveti despre ecranul telefonului? Este rezistent cat de cat la zgarieturi?

7. Pe partea de browsing, ce parere aveti despre el?

8. Crede-ti ca este potrivit telefonul pentru cineva ce vrea sa se joace jocuri HD, sa fotografieze, sa filmeze, sa se uite la videoclipurile de pe YouTUBE, sa se uite la filme Full HD\HD, sa citeasca de pe site-uri, sa raspunda la intrebari pe TPU si sa puna intrebari. Sa stea pe Facebook si pe alte site-uri de socializare?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| flytothemoon a răspuns:

Buna! Am eu Sony Xperia E3! Sunt foarte multumita de el din toate punctele de vedere! Este un telefon foarte performant si rezistent!

| RaduTN explică (pentru flytothemoon):

Buna! Cand te uiti la un videoclip pe YouTUBE si alegi Quality, este si HD sau doar 480p? Si face poze foarte clare? La filmat cum se descurca?

| flytothemoon a răspuns (pentru RaduTN):

Se descurca foarte bine! Nu am probleme cu el!

3 răspunsuri:
| Marya_Myry_2001 a răspuns:

Scoate pozele (claritate maxima), filmeaza super bine, si are memorie de 12 G, asa ca poti descarca cate jocuri doresti, siprima data nou nout are deja aplictii pe el are youtube, facebook, messenger are si un editor photobuchet. in rest pot spune ca este un telefon deosebit! Mie una imi place la nebunie!