| CRYstyLEX a întrebat:

Dupa cum vam mai zis am un telefon Samsung galaxy mini 2 mi-am pus model de deblocare iar cineva a incercat sal afle si sa bloacat, acum imi cere sa ma conectez cu contul de google....il bag si scrie verificare dar tot nu merge ce sa fac?
P.S modelul era direct din telefon sad
Cine ma ajuta primeste funda + vot plz cat mai multe raspunsuri....sa nu aud ceva de genul sterge androidul...Astept sad

1 răspuns:
| danimazzz a răspuns:

Te duci la un sevice si til deblocheaza ei.Cand ai pus modelu ti-a cerut sa bagi si un pin in caz de uiti modelu baga pinu si o sa mearga.