| anonim_4396 a întrebat:

Este OK daca încarc telefonul cu cablul de la boxa bluetooth?

5 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Normal, nu este ok deoarece acea boxa cere un anumit nivel de curent fata de telefonul tau. Daca il incarci de cateva ori nu are ce sa se intample, insa sa nu o faci prea des. Incarca-ti telefonul de fiecare data cu incarcatorul original care a venit in cutie.

| Zuzumilk26 a răspuns (pentru Nemessys):

Daca am încărcătorul original conteaza si cablul?

| Zuzumilk26 a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Asta am vrut sa zic si eu.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Stai calm, in cel mai rau caz o sa se incarce mai lent. Pune mina la capetele cablului la 10-15 minute dupa ce incepe incarcarea si vezi de frige au ba.

| Tranconoid a răspuns:

Nu conteaza ce cablu ai. Daca intra in telefon e perfect. Doar tipul de incarcator conteaza. Deci raspunsul meu este da