| XxMatei99xX a întrebat:

Eu vreau sa-i trimit un video fratelui meu mai mare pe whatsapp, dar nu stiu cum, am incercat si pe calculator si nu a mers, a zis ca e fisier prea mare, spuneti-mi va rog ce sa fac.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| MihaiPavel21 a răspuns:

Salut!

Dacă videoclipul pe care vrei să-l trimiți fratelui tău are dimensiuni prea mare, și nu merge să-l trimiți pe Whatsapp, îți recomand să salvezi videoclipul în Google Drive și apoi după ce l-ai salvat, să i-l trimiți fratelui tău tot prin Google Drive.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cât de mare e (Megabytes)

| XxMatei99xX explică (pentru sierra1):

Nu stiu chiar exact.

| sierra1 a răspuns:

Să te incadrezi in 64Mb

| Bizon95 a răspuns:

Google drive, merge pana la 15G pe gratiz
il pui pe google drive (merge si din browser)
dupa care il faci public (sau semi-public... sa nu poata fi accesat de oricine, ci numai de cineva care stie link-ul)
iar apoi generezi un link pe care il trimiti fratelui!

| Irinelp a răspuns:

Încearcă prin e-mail.