| bebe1000 a întrebat:

imi poate spune si mie cam cat costa un iphone 3gs codat pe Orange? la mana a 2 a .....asa un pret estimativ

Răspuns Câştigător
| lovellyboy a răspuns:

Pe okazii preturile variaza intre 350 si 450 lei

6 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Daca gasesti unul in stare perfecta cu toate accesoriile, mai mult de 500Ron nu ar trebui sa iti ia din portofel!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| bebe1000 explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Eu vreau sa il vand arata perfect am casti originale incarcator original 8 gb ....si vreau sa imi fac o parere asa

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru bebe1000):

8gb am impresia ca este cel mai putin... pune-l cu 425 nenegociabil!

| stroedaniel13 a răspuns:

In jur de 400-450RON

| TizZu15 a răspuns:

In jur de 400-500 lei.

| sparky34 a răspuns:

Am vandut eu unul anul trecut cu 400 de lei