| dariutzza09 a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog frumos, cum ma pot verifica pe COSMOTE, am un telefon pe abonament si vreau sa ma verific de internet, sa nu trec peste

Răspuns Câştigător
| dariusakepetru a răspuns:

Timiti un sms la 1515 fara sa scrii nimic.Vei primi un mesaj cu toate detaliile de pe abonament.
Funda?

2 răspunsuri:
| CosmoteRomania a răspuns:

Buna!
Pentru serviciul de cost control poti trimite un mesaj gol la 1515. Mesajul este gratuit.
Multumim!

| RazyCrazy a răspuns:

Poti instala 3G Watchdog. Este ca un caine de paza, iti arata mereu cat net mai ai si daca il setezi, cand termini netul il opeste automat ca sa nu faci cost suplimentar.