| pikaღ a întrebat:

am o problema la telefon, cand incerc sa ma conectez la internet imi spune sa verific WAP(sunt pe cosmote si folosesc web'n'walk).

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Să veifici WAP și mai cum? Wap connection? Fă-ți setările pentru navigare prin wnw. Pentru setări apelează 1234 sau http://cosmoteromania.custhelp.com/......web'n'walk

| David_Emanuel_1994 a răspuns:

E datorita setarilor.

| Anonim970 a răspuns:

Incearca sa intri pe browser, apesi tasta "options" si e "setari browser" si iti da alege acces point, etc. si selectezi punctul de acces si poti sa umbli, daca nu, trimiti un msg la 9691 nu conteaza ce text bagi!