| AdyAdrian2000 a întrebat:

Imi puteti spune va rog cat m-ar costa reparatul unui telefon Samsung Galaxy S4 Mini Black Edition cu ecran nefunctional...cand sa il scot din buzunar mi-a fost negru ecranul si nu l am mai putut deschide, e putin crapat.

Răspuns Câştigător
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Din desrierea pe care o faci mai mult ca sigur ai presat cu vreun obiect pe dispalyul telefonului cand il aveai in buzunar si sa spart.Intra de www.servicetelefoane.ro si gasesti acolo in sectiunea PIESE GSM displayul de care ai nevoie. Daca te pricepi la montaj il comanzi si ti-l livreaza acasa prin Fan Curier a doua zi. Daca nu poti sa il montezi la service-ul lor daca esti din Bucuresti.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Un display + touchscreen te costă în jur de 500 lei, vezi linkul :
http://www.shopmania.ro/q-display-samsung-galaxy-s4-mini

http://www.gsmnet.ro/......nal--75925

Iar manopera te mai costă în jur de 100 lei...
Deci, per total, te costă cam 600 lei :(

Toate cele bune.

| RobertMoon a răspuns:

Depinde de la service la service, ecranul are un pret, iar manopera alt pretwinking