| anonim_4396 a întrebat:

In vara aceasta o sa plec intr-o tabara, in Grecia.Trebuie sa-mi iau un telefon ca sa il iau cu mine, am un Samsung Galaxy S4 dar nu o sa-l iau ca poate il pierd...As dori un telefon ca sa nu coste mai mult de 450lei si sa aiba Net, Facebook si android sau windows.Ce telefon mi-ati recomanda sa-mi cumpar?

Răspuns Câştigător
| alexmihay92 a răspuns:

Nokia lumia 520 sau lumia 625 sau un Samsung sau Motorola Delfy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e sa iti pierzi telefonul crezi ca nu o poti face si maine? sau saptamana viitoare?

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Un Sony xperia...

| iEatYouAlive a răspuns:

Incearca Allview A5 duo, cred ca e la 369 de lei, are android 4.0.4 cred, si zic eu ca e destul de bun si la un pret mic. funda?