| aloken a întrebat:

înainte de crăciun am facut un contract la Vodafone bun bun semnături acorduri etc. aveam optiunea sa achitionez un Samsung Galaxy J5 si am zis "de ce nu?", nenea ala de acolo mi-a spus ca telefonul o sa vina luni eu făcând contractul miercuri.Am asteptat pana luni nimic am zis ca poate o întârzia o zi na a doua zi nu a venit pff.Si nici in ziua de azi telefonul nu a venit si nu am fost sunat sa confirm achitizionatea lui, iar eu nu am cum sa sun la ei deoarece sunt in alta tara, telefonul fiind luat de o ruda daca venea si subliniez DACA! Ce as putea sa fac? Iar persoana aceea din tara nu poate sa sune la "vodafloci" deoarece nu stie toate detaliile si ce am vorbit eu cu nenea ala.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna-i si spune-le ca in 30 zile sa-ti rezilieze contractul: http://ithot.ro/......ie-mobila/
Daca nu ai primit nimic de la ei sunt obligati sa ti-l rezilieze. Daca nu suni la ANPC sau le trimiti e-mail: http://www.anpc.gov.ro/articol/575/date-contact