| FreZzTimee a întrebat:

Intrebarea mea este urmatoarea, Vreau sa achizitionez un Nokia N9 REPLICA! imi poate spune cineva daca functioneaza tot la un telefon replica? adica internet, camera foto/video...etc.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Sa nu iti iei replica fiindca sunt de foarte prosta calitate din cauza aceea sunt si foarte ieftine.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Replicile sunt de cele mai multe ori de cea mai proasta calitate. Nu te-as sfatui sa faci asa ceva. Mai bine un telefon curat si cinstit. Nu mai merg fitele cu replici de telefoane consacrate, se prinde lumea de ele, sa stii.

| FreZzTimee explică (pentru anonim_4396):

Mersi pentru raspuns, nu vreau sa iau telefonul sa ma dau mare sau alte chesti "fita", vroiam sa il iau pentru ca l-am gasit la un pret extraordinar de mic nu de alta.