| anonim_4396 a întrebat:

Mai merita iPhone 8 plus in 2019?
(Nu vreau recomandari)

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Ești impătimit iphone, ia-l

DAR uite aici, cu o sută lei mai puțin, ce iei:

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8131&idPhone2=9536

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Se mai merita iPhone 8"

totul ține de preț: care e?

| TOMMYCASH a răspuns (pentru sierra1):

| MagicOneT a răspuns (pentru TOMMYCASH):

La banii astia ai ultimul flagship de la Samsung, S10, ca idee...

| sierra1 a răspuns (pentru TOMMYCASH):

Ești impătimit iphone, ia-l

DAR uite aici, cu o sută lei mai puțin, ce iei:

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8131&idPhone2=9536

| gelu1970 a răspuns:

Nu.

| MagicOneT a răspuns:

Doar "merita", fara "se" si daca vrei un iphone, fara sa ai posibilitatea de a cumpara unul mai nou, merita.

Iti recomand sa iei in considerare si concurenta (Android), in ultimul timp chiar s-au scos telefoane bune, preturile "marului" sunt mult prea mari.

| TOMMYCASH a răspuns (pentru MagicOneT):

Nici nu mă gandesc, toata viata mea am avut Android, si m-a ajuns!