| anonim_4396 a întrebat:

mi-a dat un baiat un telefon Nokia 6234 si chiestia este ca nu se aprinde si atunci cand este bagata bateria in el se incalzeste.
m-am dus si la un service si a zis ca are fisura pe placa ce insemna asta?
Lam intrebat dacai ars si a zis ca nu este
Deci ce sa fac ca sal aprind

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu zic sa il dai inapoi acelui baiat.Te-a pacalit.

| Niiiicu a răspuns:

Il dai inapoi, nu mai ai ce-i face decat sa cumperi alta placa de baza care este scumpa si nu se merita fiindca telefonul este vechi, am si eu problema asta la un telefon, dar am renuntatwinkingse incalzea de abia il mai tineai in mana...

| Lumenoua a răspuns:

)dai anapoi lu acel baiat