| Adyy5 a întrebat:

Mi-am facut abonament cu net nelimitat, 50 GB merge constant si dupa scade viteza, totusi mi-e frica sa nu fac cost suplimentar eu stând mult pe aplicații precum YouTube.
Intrebarea mea este...cum pot afla daca am facut? Am incercat sa sun la *123# dar nu functioneaza.Scrie ca MMI-ul este invalid.Sunt pe Digi...
Niste sfaturi?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te costa nimic. Poti sa consumi cat vrei dar va merge cu viteza mai mica. Un abonament pe fix si un router te ajutau sa nu consumi din mobil macar cat stai acasa. Apoi cand mergi in oras e bine sa cauti spoturi WiFi ca sa nu consumi din date.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! Din cauza ca nu se fac costuri suplimentare ei nu au numar de control cost date. Au doar pentru telefonie SMS la 700.

Răspuns utilizator avertizat